Yhteystiedot

4 seasonsSuomen Joogaliitto
Suomen Joogaopisto
Taipaleentie 122
43100 SAARIJÄRVi

puh. (014) 421 670

Klo 10-15 Opiston toimiston puhelinaika, vastaamme silloin varmimmin.

sähköpostiosoite:
opisto(at)joogaliitto.fi

Jäsenyhdistyksien yhteystiedot näet tästä!

Suomen Joogaliiton hallitus:

Puheenjohtaja: Minna Lahdenperä, Kintaus, lahdenmi@gmail.com, 040 535 3927

Varapuheenjohtaja: Marjatta Lairio, Jyväskylä, marjatta.l.lairio@jyu.fi, 050 512 1972

JÄSENET:

Thua Aalto, Turku, thua.jooga@gmail.com, 050 5277 976

Ilkka Harjola, Salo, ilkka@varnia.fi 044 329 4849

Sirpa Immonen, Helsinki, s.immonen@kolumbus.fi 050 336 5036

Riitta Kiskola, Seinäjoki, riitta.kiskola@gmail.com 040 765 3385

Marjaana Lovén, Jyväskylä, marjaana.loven@live.com 040 557 6627

Jani Manninen, Näljänkä, jamikaelman@gmail.com 040 575 5004

Susanna Ryynänen, Turku, susanna.ryynanen@gmail.com 040 539 0304

Birgitta Takala, Espoo, birgittatakala@gmail.com 040 543 9165

Helena Turja, Seinäjoki, turja.helena@gmail.com 050 370 9952

Marja Virmajoki-Tyrväinen, Joensuu, mvirmajok@gmail.com 050 341 7689

Ylönen Ritva, Tampere, ylonenippa@gmail.com, 040 8644725

 

KURSSITOIMIKUNTA: Riitta Kiskola pj, kurssitoiminta.joogaliitto@gmail.com 040 765 3385, Thua Aalto, thua.jooga@gmail.com, 050 5277 976, Katri Kuuskoski, katri.kuuskoski@gmail.com, 040 952 2633, Susanna Ryynänen, susanna.ryynanen@gmail.com, 040 390 304, Karin Sillander, sillanderkarin@gmail.com 050 350 3807,  Tuula Sironen, kurssitoiminta.joogaliitto@gmail.com,014 412 670, Pirkko Talja, pirkkotal@gmail.com,050 597 9959

KOULUTUSTOIMIKUNTA: Sirpa Immonen, pj, sirpa.h.immonen@gmail.com 050 336 5036,  Ritva Kuure, kuureritva@gmail.com, 040 536 7891, Tuija Aaltonen, tuija.c.aaltonen@gmail.com, 0400 961 887, Marjatta Lairio,marjatta.l.lairio@jyu.fi, 050 512 1972 Karin Sillander, Merja Lindström merjah.lindstrom@gmail.com, 040 563 3963, Susanna Ryynänen, Ingrid Sepp, ingridsepp@hotmail.com, 040 528 5105

OHJAAJAKIRJERYHMÄ: Berit Pystynen, berit.pystynen@kolumbus.fi, 050 3508943, Sinikka Tala, sinikka.tala@ netikka.fi, 0400 903 849, Tiina Hemminki, tiina.e.hemminki@gmail.com

LEDARBLADSGRUPPEN: Elisabet Paulig-Tönnes, elisabet.pauligtonnes@gmail.com, 050 3502141, Maj-Britt Perander, maj-britt.perander@elisanet.fi, 040 5707228, Berit Pystynen, beritpystynen@gmail.com, 050 350 8943, Annika Törn-Raiskila, annika.tornraiskila@hotmail.com, 050 3461360

VIESTINTÄTOIMIKUNTA: Birgitta Takala, pj,  Thua Aalto thua.jooga@gmail.com  050 5277 976,  Jaana Kinnunen-Saaristo, opisto@joogaliitto.fi 014 421 670, Tuija Vuorinen, tuikku.vuorinen@gmail.com 040 761 4878

JOOGALEHDEN TOIMITUSNEUVOSTO: Matti Koskenranta, päätoimittaja, matti.koskenranta@gmail.com, 0400-694 289,  Sirpa Kupulisoja, Lohja, asukas@outlook.com, Maija Manninen, Viitasaari, maija.manninen@icloud.com, Anssi Orrenmaa, Seinäjoki, anssi.orrenmaa@nic.fi, Aimo Törmänen, Porvoo, aimo.tormanen82@gmail.com, Tiina Törö, Espoo, tiina.toro@protonmail.com, Marja Virmajoki- Tyrväinen, Joensuu, mvirmajok@gmail.com

JÄSENYHDISTYSTOIMIKUNTA: Turja Helena, pj, turja.helena@gmail.com 050 370 9952, Ilkka Harjola, ilkka@varnia.fi,  Jani Manninen, jamikaelman@gmail.com, Sillanpää Piritta, piritta.sillanpaa76@gmail.com, Heurlin Päivi, heurlin.paivi@dnainternet.net, Ylönen Ritva, ylonenippa@gmail.com