Yhteystiedot

4 seasonsSuomen Joogaliitto
Suomen Joogaopisto
Taipaleentie 122
43100 SAARIJÄRVi

puh. (014) 421 670

yhteydenotot puhelimitse arkisin kello 10-13.

 

Sähköposti mihin voi myös lähettää palautteet:
opisto(at)joogaliitto.fi

Jäsenyhdistyksien yhteystiedot näet tästä!

Suomen Joogaliiton hallitus:

Puheenjohtaja: Minna Lahdenperä, Kintaus, lahdenmi@gmail.com, 040 535 3927

Varapuheenjohtaja: Marjatta Lairio, Jyväskylä, marjatta.lairio@jyu.fi, 050 512 1972

JÄSENET: Riitta Kiskola Seinäjoki riitta.kiskola@gmail.com 040 765 3385

Ritva Kuure Rovaniemi ritva@rovaniemenjooga.net 040 536 7891

Pertti Lipsanen Jyväskylä pertti.lipsanen@gmail.com 040 727 9305

Marjaana Lovén Jyväskylä marjaana.loven@live.com 040 557 6627

Jani Manninen Oulu jamikaelman@gmail.com 040 575 5004

Sari Penttilä Espoo sari.penttila@omnia.fi 0400 802 608

Susanna Ryynänen Turku susanna.ryynanen@gmail.com 040 539 0304

Ulla-Maija Rönkä Kirkkonummi ulla-maija.ronka@kolumbus.fi 045 679 8221

Aimo Törmänen Porvoo aimo.tormanen82@gmail.com 040 748 1022

Sina Varhee Helsinki sina.varhee@kolumbus.fi 045 268 7646

Marja Virmajoki-Tyrväinen Joensuu mvirmajok@gmail.com 050 341 7689

 

KURSSITOIMIKUNTA: Ulla-Maija Rönkä, pj, Riitta Kiskola, Sari Penttilä, Sirpa Ripatti, Lappeenranta, sirpa.ripatti@hotmail. com, 050 556 1041, Susanna Ryynänen, Tuula Sironen, kurssitoiminta.joogaliitto@gmail.com, puh. (014) 412 670, Karin Sillander, Helsinki, karin. sillander@welho.com, 050 350 3807, Pirkko Talja, Helsinki, pirkko.talja@welho.com, 050 597 9959

KOULUTUSTOIMIKUNTA: Ritva Kuure, pj, Tuija Aaltonen, Lohja, tuija.c.aaltonen@gmail.com, 0400 961 887, Marjatta Lairio, Merja Lindström, Tampere, merjah.lindstrom@gmail.com, 040 563 3963, Susanna Ryynänen, Ingrid Sepp, Oulu, ingridsepp@hotmail.com, 040 528 5105, Karin Sillander, Sina Varhee.

OHJAAJAKIRJERYHMÄ: Berit Pystynen, Espoo, berit.pystynen@kolumbus. fi, 050 3508943, Sinikka Tala, sinikka.tala@ netikka.fi, 0400 903 849, Marja VirmajokiTyrväinen.

LEDARBLADSGRUPPEN: Elisabet Paulig-Tönnes, Kyrkslätt, elisabet.pauligtonnes@gmail.com, 050 3502141, Maj-Britt Perander, Kyrkslätt, maj-britt.perander@elisanet.fi, 040 5707228, Berit Pystynen, Sylvi Särkkä, Grankulla, sylvi.sarkka@elisanet.fi, 050 0445641, Annika Törn-Raiskila, Helsingfors, annika.tornraiskila@hotmail.com, 050 3461360

TIEDOTUS- JA MARKKINOINTITOIMIKUNTA: Aimo Törmänen aimo.tormanen82@gmail.com 040 748 1022, Thua Aalto thua.aalto@gmail.com 050 5277 976, Irene Pakkanen irene.pakkanen@gmail.com 050 339 9833 ja Birgitta Takala birgittatakala@gmail.com 040 543 9165.