Yhteystiedot

4 seasonsSuomen Joogaliitto
Suomen Joogaopisto
Taipaleentie 122
43100 SAARIJÄRVi

puh. (014) 421 670

Klo 10-15 Opiston toimiston puhelinaika, vastaamme silloin varmimmin.

 

Sähköposti mihin voi myös lähettää palautteet:
opisto(at)joogaliitto.fi

Jäsenyhdistyksien yhteystiedot näet tästä!

Suomen Joogaliiton hallitus:

Puheenjohtaja: Minna Lahdenperä, Kintaus, lahdenmi@gmail.com, 040 535 3927

Varapuheenjohtaja: Marjatta Lairio, Jyväskylä, marjatta.lairio@jyu.fi, 050 512 1972

JÄSENET:

Ilkka Harjola, Salo, ilkka@varnia.fi 044 329 4849

Sirpa Immonen, Helsinki, s.immonen@kolumbus.fi 050 336 5036

Riitta Kiskola, Seinäjoki, riitta.kiskola@gmail.com 040 765 3385

Pertti Lipsanen, Jyväskylä, pertti.lipsanen@gmail.com 040 727 9305

Marjaana Lovén, Jyväskylä, marjaana.loven@live.com 040 557 6627

Jani Manninen, Nakkila, jamikaelman@gmail.com 040 575 5004

Susanna Ryynänen, Turku, susanna.ryynanen@gmail.com 040 539 0304

Birgitta Takala, Espoo, birgittatakala@gmail.com 040 543 9165

Helena Turja, Seinäjoki, turja.helena@gmail.com 050 370 9952

Aimo Törmänen, Porvoo, aimo.tormanen82@gmail.com 040 748 1022

Marja Virmajoki-Tyrväinen, Joensuu, mvirmajok@gmail.com 050 341 7689

 

KURSSITOIMIKUNTA: Riitta Kiskola pj, riitta.kiskola@gmail.com 040 765 3385, Susanna Ryynänen, Tuula Sironen, kurssitoiminta.joogaliitto@gmail.com, puh. (014) 412 670, Karin Sillander, karin. sillander@welho.com, 050 350 3807, Pirkko Talja,pirkko.talja@welho.com, 050 597 9959, Katri Kuuskoski, katri.kuuskoski@gmail.com, 040 952 2633

KOULUTUSTOIMIKUNTA: Sirpa Immonen, pj,  Ritva Kuure, ritva@rovaniemenjooga.net, 040 536 7891, Tuija Aaltonen, tuija.c.aaltonen@gmail.com, 0400 961 887, Marjatta Lairio, Karin Sillander, Merja Lindström merjah.lindstrom@gmail.com, 040 563 3963, Susanna Ryynänen, Ingrid Sepp, ingridsepp@hotmail.com, 040 528 5105

VIESTINTÄTOIMIKUNTA: Birgitta Takala, pj, Aimo Törmänen, Thua Aalto thua.aalto@gmail.com  050 5277 976, Irene Pakkanen irene.pakkanen@gmail.com 050 339 9833 ja Jaana Kinnunen-Saaristo, opisto@joogaliitto.fi 014-421670

OHJAAJAKIRJERYHMÄ: Berit Pystynen, berit.pystynen@kolumbus. fi, 050 3508943, Sinikka Tala, sinikka.tala@ netikka.fi, 0400 903 849, Marja VirmajokiTyrväinen.

LEDARBLADSGRUPPEN: Elisabet Paulig-Tönnes, elisabet.pauligtonnes@gmail.com, 050 3502141, Maj-Britt Perander, maj-britt.perander@elisanet.fi, 040 5707228, Berit Pystynen, beritpystynen@gmail.com, 050-350 8943,  Sylvi Särkkä, sylvi.sarkka@elisanet.fi, 050 0445641, Annika Törn-Raiskila, annika.tornraiskila@hotmail.com, 050 3461360